„Teatr Się Robi” – spotkania w lipcu

0

To projekt w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego 2020 skierowany do wszystkich mieszkańców Stargardu bez względu na wiek. Warsztaty polegają na własnoręcznym zrobieniu w pierwszej kolejności lalek teatralnych wraz z kostiumami, a następnie scenografii i realizacji spektaklu „Zamieszanie w świecie bajek”.

Projekt realizowany jest przez Książnicę Stargardzką. Przez czas remontu siedziby biblioteki przy ul. Mieszka I zajęcia odbywają się w budynku Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Portowej.

Spotkania – w związku z epidemią – prowadzone są z zachowaniem reżimu sanitarnego. Osoby, które chciałyby wziąć w nich udział, muszą  poinformować o tym drogą mailową: [email protected] i oddać organizatorowi wypełnione formularze ze stosownymi zgodami.

W lipcu otwarte warsztaty „Teatr Się Robi” odbywać będą się codziennie o godzinie 10.30 od poniedziałku 6 lipca do czwartku 9 lipca.

Informacje o kolejnych terminach spotkań będą pojawiać się na stronie Książnicy i jej profilu na Facebooku.

Książnica Stargardzka informuje też, że od 6 do 10 lipca odbywać się będą dodatkowe warsztaty projektu „Teatr Się Robi” dla uczestników półkolonii organizowanych przez MDK.

(r)

Poprzedni artykułWybory prezydenta RP. Głosuj bezpiecznie
Następny artykułWybory prezydenta RP – I tura. W Stargardzie wygrywa Rafał Trzaskowski 


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj