PGE Spójnia Stargard. Kompletują skład, szykują sprzedaż biletów i karnetów

0

Koszykarski sezon 2020/2021 tym razem wystartuje nie pod koniec września, ale już pod koniec sierpnia. Kluby zbroją się zatem, a wśród nich jest PGE Spójnia.

Po tym, jak sezon 2019/2020 został zakończony przedwcześnie, dość szybko zapadła decyzja, że nowy sezon 2020/2021 rozpocznie się o miesiąc wcześniej niż zwykle. W tym czasie było jeszcze sporo niewiadomych, zwłaszcza dotyczących udziału potencjalnych sponsorów w poszczególnych klubach.

Pod koniec maja Spójnia poinformowała, że PGE nadal będzie głównym sponsorem, co klubowi dało duży oddech. Można było rozpocząć budowę drużyny. Sztab szkoleniowy nie zmienił się – trenerem pozostał Jacek Winnicki, a jego asystentem Maciej Raczyński.

Pierwszym zawodnikiem, który podpisał – a raczej przedłużył – kontrakt, był Kacper Młynarski, w ślad którego niedługo później poszedł Mateusz Kostrzewski.

Z czasem zaczęły pojawiać się też nowe twarze, choć niektóre znane już stargardzkim kibicom.

W zespole znajdzie się Dominik Grudziński – wychowanek Spójni, mający swój epizod w Stali Ostrów Wielkopolski oraz Zastalu Zielona Góra, a ostatnio grający w I-ligowej Kotwicy Kołobrzeg.

Do biało-bordowej drużyny dołączy Filip Matczak – mający swoje korzenie w Zastalu Zielona Góra, a w minionym sezonie reprezentant Legii Warszawa.

Na pozycji centra pojawi się Baylee Steele – walczący ostatnio w barwach Utah Valley Wolverines i Duquesne Dukes.

Dojdzie Omari Gudul – również center albo ewentualnie silny skrzydłowy, ostatnio gracz SCM CSU Craiova.

Tak obecnie wyglądają transfery.

Spójnia wydała w ostatnich dniach komunikat dotyczący biletów i karnetów.

Klub rozpocznie dystrybucję karnetów na podstawie pierwokupu miejsca z poprzedniego sezonu. Ustalono, że przy braku osiągnięcia celu, jakim jest zebranie na https://zrzutka.pl/s4j645 odpowiedniej kwoty na bieżącą działalność klubu, bilety jednorazowe w sezonie 2020/2021 kosztować będą:

– bilet normalny 30zł/25zł (ze Stargardzką Kartą Mieszkańca –SKM),

– emeryci i renciści 25zł/20zł (SKM),

– młodzież szkolna, studenci 15 zł (legitymacja),

– dzieci do lat 7 – wejście darmowe.

Karnety:

– normalny 420zł/350 zł (SKM),

– emeryci i renciści 350zł/280zł (SKM),

– młodzież szkolna, studenci (210zł).

Możliwość rezerwacji miejsca będzie od 15-31.07.2020 na podstawie opłaty rezerwacyjnej w wysokości ceny karnetu z poprzedniego sezonu: karnet normalny – 250 zł, ulgowy – 150 zł. Zostanie uruchomiona możliwość płatności przelewem, do której klub zachęca w obecnej sytuacji. Przy braku osiągnięcia ww. celu, pozostała kwota, wynikająca z ceny karnetu, będzie musiała być dopłacona w momencie odbioru karnetu (ok. 15 sierpnia 2020).

Ustalono również, że karnet z ubiegłego sezonu będzie obowiązywał również na mecze przedsezonowe, które będą rozgrywane w Stargardzie i otwarte dla publiczności. Limit dostępnych miejsc będzie dostosowany do aktualnych przepisów związanych z sytuacją epidemiologiczną.

Klub daje możliwość uzyskania rekompensaty za niedokończony sezon, ale w tym momencie kibic traci możliwość pierwokupu swojego miejsca i udziału w meczach przedsezonowych.

mk – źródło: Spójnia Stargard

ilustr. – źródło: https://www.facebook.com/SpojniaStargard

Poprzedni artykułBudują kanalizację deszczową. Na Warszawskiej będą utrudnienia
Następny artykułKoronawirus. Kolejne 3 zakażone osoby w powiecie stargardzkim


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj