Wybory prezydenta RP. Marszałek województwa Olgierd Geblewicz w Stargardzie: Naprawić skłóconą Polskę

0

– Za trzy dni rozstrzygną się losy Polski. Zdecydujemy, czy Polska będzie oddalała się od Europy, czy będzie skłócona, czy będzie Polską monowładzy, czy też będziemy mieć prezydenta, który jest prezydentem łączącym, a nie dzielącym, który troszczy się o słabszych i który będzie patrzył władzy na ręce – mówił wczoraj w Stargardzie marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Na spotkaniu przy pl. Wolności marszałek powiedział: – Na ostatniej prostej kampanii odwiedzamy Stargard i mieszkańców powiatu, aby zachęcić do głosowania na Rafała Trzaskowskiego. Znam go dobrze, zawsze był człowiekiem dialogu. On może być gwarantem, że naprawimy skłóconą Polskę.

Olgierdowi Geblewiczowi towarzyszył radny sejmiku województwa Marcin Przepióra (Bezpartyjni Samorządowcy), przewodniczący Ligi Powiatu Stargardzkiego. W imieniu Zarządu LPS jednoznacznie wyraził poparcie dla kandydata Koalicji Obywatelskiej. Zdaniem radnego „on będzie gwarantem rozwoju i utrzymania samorządności i demokracji w naszym kraju”.

tekst i zdjęcia Bożena Kuszela

Poprzedni artykułKoronawirus. Kolejne 3 zakażone osoby w powiecie stargardzkim
Następny artykułKoronawirus. 30. zakażona osoba w powiecie stargardzkim


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj