LKS Feniks Pesta. Byli w Gąskach na zgrupowaniu

0

Zawodnicy Feniks Pesta Stargard powrócili do domu ze zgrupowania przeznaczonego dla najmłodszych wychowanków klubu. Było to pierwsze zgrupowanie z cyklu trzech wakacyjnych.

Zawodnicy przebywali w ośrodku położonym przy samej plaży, wspólnie z zawodnikami AKS Białogard. Trenowali trzy razy dziennie, zaczynając od rozruchu porannego. Kolejne zajęcia były typowo zapaśnicze, a trzecie do wyboru – rekreacyjne lub siłownia i wytrzymałość.

Wyjazd był również okazją do zwiedzania okolicy, w tym latarni morskiej w Gąskach.

– Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych podopiecznych. Wszyscy trenowali sumiennie i bawili się świetnie. W ramach rywalizacji sportowej rozegraliśmy dwa mecze w piłkę nożną z zawodnikami AKS Białogard i stoczyliśmy wiele walk sparingowych. Kadra szkoleniowa na medal. Weronika Kiszka i Krzysztof Mądrowski, nasi wychowankowie z uprawnieniami trenerskimi, jak zawsze podchodzili profesjonalnie do pracy. Na naszych obozach jest też zabawa, ale przede wszystkim kształcimy profesjonalnie w sferze gimnastyki, sprawności ogólnej i specjalnej, zapasów. Z naszych obozów dzieci wracają zmęczone, ale – mam nadzieję – z satysfakcją podniesienia swojej sprawności – podsumował trener Mariusz Kucharczyk.

oprac. mk – źródło, fot.: Feniks Pesta

Poprzedni artykułMiesięcznica Książnicy w nowym miejscu
Następny artykułKoncert EABS „Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj