Zdewastowany obiekt turystyczny w Nadleśnictwie Kliniska

0

Tylko tydzień cieszyła turystów nowo powstała infrastruktura w Nadleśnictwie Kliniska (Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie). W Leśnictwie Wielgowo dewastacji uległy postawione w zeszłym tygodniu ławy oraz stół.

Regularnemu niszczeniu ulega również miejsce odpoczynku nad rzeką Płonią, zlokalizowane w pobliżu ulicy Przylesie na osiedlu Sławociesze, gdzie niedawno zostały zniszczone tablice edukacyjno-informacyjne wraz z śmietnikami.

Nadleśnictwo Kliniska dokłada starań w tworzeniu nowych miejsc wypoczynku, wymienia regularnie infrastrukturę turystyczną, dba o atrakcje w Puszczy Goleniowskiej. Niestety, po raz kolejny ta praca została zniweczona przez bliżej nieznanych wandali.

Leśnicy z Nadleśnictwa Kliniska apelują: – Wybryk jednostek szkodzi całemu społeczeństwu. Bierność osób odwiedzających las daje się we znaki – dotyczy to dewastacji, śmiecenia, szkodnictwa leśnego. O dobro wspólne, z którego będzie mógł skorzystać sąsiad, mieszkaniec czy turysta, należy dbać tak samo, jak o własne, prywatne.

(r), fot. – źródło: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie

Poprzedni artykułJest umowa na skatepark przy MDK
Następny artykułCoraz piękniejszy jest most w Siekierkach


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj