Trwa remont skateparku. Ma być gotowy we wrześniu

0

Już niedługo miłośnicy jazdy na deskorolce i rowerze będą korzystać z odnowionych i zabezpieczonych urządzeń skateparku. Trwa jego kompleksowy remont. Prace powinny zakończyć się we wrześniu. Do tego czasu trzeba zrobić przerwę w ćwiczeniach w tym miejscu.

W ramach inwestycji naprawione zostaną uszkodzenia skateparku. Na jego urządzeniach pojawią się silikonowe powłoki ochronne. Wzmocniona będzie cała nawierzchnia skateplazy i poszczególne elementy do ćwiczeń. Dodatkowo spody podestów zostaną zabezpieczone przed korozją.

Po gruntownym remoncie skatepark będzie bardziej komfortowy. Poprawi się również bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Skatepark w Parku Chrobrego od 11 lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród aktywnych stargardzian w różnym wieku. Przyciąga miłośników jazdy na rolkach, rowerze, deskorolce i hulajnodze. Teraz zyska nowy wygląd i funkcjonalność. Wartość prac w tym miejscu to prawie 50 tys. zł. Miasto pozyskało na ten cel 19 tys. dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego.

(r) – za: UM w Stargardzie

fot. Maciej Kuszela

Poprzedni artykułO Sydonii von Borck w „Zakątku literackim”
Następny artykułSą wstępne wyniki naboru do szkół ponadpodstawowych w Stargardzie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj