MOPS. Dyrektor Małgorzata Olejnik już rozpoczęła pracę  

3

Z początkiem miesiąca nowa dyrektor Miejskiego Ośrodku Pomocy Społecznej w Stargardzie – Małgorzata Olejnik przejęła swoje obowiązki.

Zastąpiła ona na tym stanowisku wieloletnią dyrektor Danutę Bojarską, która w październiku ub.r. przeszła na emeryturę.

Nowa dyrektor jest osobą o dużym doświadczeniu zawodowym – również na stanowiskach kierowniczych. Przez wiele lat pracowała w obszarze polityki społecznej w Szczecinie. Teraz pokieruje ośrodkiem w naszym mieście.

– To dla mnie duże wyzwanie, ale jestem pozytywnie nastawiona. W pracy cenię przede wszystkim zgrany i dobrze rozumiejący się zespół. Cenię również pomysłowość i otwartość w wyrażaniu swojego zdania. Liczę, że ośrodek nadal będzie tak dobrze funkcjonował, a z czasem uda się nam wdrożyć jeszcze lepsze rozwiązania – również związane z pozyskiwaniem środków zewnętrznych – mówi Małgorzata Olejnik.

Nowa dyrektor MOPS ukończyła administrację na Uniwersytecie Szczecińskim. Jest też absolwentką studiów podyplomowych z zakresu organizacji i administrowania pomocą społeczną w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Szczecinie, a także kierunku zdrowie publiczne – marketing i zarządzanie w ochronie zdrowia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

(r), fot. – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułNowy rok szkolny z reżimem sanitarnym – w szkołach ponadpodstawowych
Następny artykułMPK po testach busa na prąd


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

3 KOMENTARZE

  1. Zgłaszasz przemoc wobec dzieci a mops po wywiadzie srodowiskowym stwierdza ze lodowka jest pełna. Zgłaszasz awantury pijanstwo grozby pobicia dziecka przez matke mops stwierdza ze dzieci maja lóżka do spania. Zglaszasz zadluzenie mieszkaniowe na kilkadziesiat tysiecy zlotych oraz ze mieszkanie mialo licytacje komornicza poniewaz mops nie kontroluje na co przeznaczane są pieniadze ktore madki od nich dostaja to babsko z mops robi wielkie galy jak wilk z czerwonego kapturka ale po chwili zastanowienia planuje dalej siedziec na dupie i nic nie robic ale po pensje wystawia raczki.

  2. Z tego co znalazłem w internecie na temat pracy w Szczecinie pani Olejnik, wynika jednoznacznie, że nigdy nie powinna według mnie pracować na żadnym stanowisku kierowniczym, a zwłaszcza w jednostkach, które mają pomagać obywatelom. Oczywistym jest, że nie będziemy musieli długo czekać na negatywne efekty pracy p. Olejnik w Stargardzie. Ja już doświadczyłem bardzo krzywdzącej decyzji jej rządów i składam na ręce prezydenta miasta oficjalną skargę. Osoby zainteresowane i pokrzywdzone przez MOPS Stargard gorąco zachęcam do kontaktu ze mną – 607 147 451, gwarantuję pomoc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj