Dyrekcja szpitala prosi nas o pomoc

0

„Działając w imieniu Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie, w związku z utrzymującym się stanem pandemii wirusa SARS-CoV-2, ponownie zwracam się do Wszystkich Państwa z prośbą o udzielenie wsparcia finansowego lub rzeczowego dla stargardzkiego szpitala” apeluje do stargardzian i innych mieszkańców naszego powiatu dyrektor SPWZOZ Krzysztof Kowalczyk.

Wszystko po to, by utrzymać właściwy standard bezpieczeństwa epidemicznego w tej placówce.

Obecnie zużywane są tam w sposób ciągły – w nienotowanych wcześniej dużych ilościach – środki ochrony indywidualnej oraz płyny dezynfekcyjne. Szpital regularnie uzupełnia zapasy, jednak chcąc zapewnić dalsze pełne bezpieczeństwo w okresie przewidywanej kolejnej fali koronawirusa, konieczne jest wygospodarowanie znaczących środków finansowych na zakup powyższych środków.

Każda pomoc jest teraz dla szpitala wyjątkowo potrzebna i ważna, bo przyczynia się wprost do wzmocnienia ochrony pacjentów SPWZOZ, personelu i mieszkańców powiatu stargardzkiego.

Każdy, kto zechce wesprzeć stargardzki szpital – niezależnie, czy jest osobą indywidualną, czy reprezentuje firmę – może dokonać wpłaty na konto SPWZOZ w Stargardzie nr 70 1130 1176 0022 2031 5920 0006, tytuł przelewu „darowizna na cele statutowe”.

W przypadku wyrażenia chęci wsparcia materialnego szpitala, dyrekcja prosi o kontakt telefoniczny – nr tel. 534 518 123 – w celu uzgodnienia szczegółów.

Są już pierwsze reakcje. M.in. w odpowiedzi na prośbę o wsparcie dla SPWZOZ grupa prywatnych darczyńców przekazała na ręce dyrektora Krzysztofa Kowalczyka 400 litrów płynu dezynfekcyjnego.

bk

fot. Bożena Kuszela/archiwum

Poprzedni artykułWyniesione pasy na Starówce jeszcze we wrześniu
Następny artykułBalon nad Stargardem – radość dla oczu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj