Węzeł Kijewo – czasowe ograniczenia w ruchu  

0

W związku z intensywnymi pracami podczas przebudowy na węźle Kijewo,
od poniedziałku 14 września, od godz. 12:00, do 30 września br. wystąpią czasowe ograniczenia w ruchu. Będą one związane ze zwężeniem prawego pasa ruchu autostrady A6, na jezdni w kierunku na Świnoujście.

Czasowe zamknięcie węzła związane jest z końcowym etapem robót budowlanych na połączeniu łącznicy B2 z autostradą A6. Prace wykonuje firma Strabag odpowiedzialna za dokończenie robót na drodze krajowej nr 10. Zwężenia jezdni potrwają do końca września br.

Prace prowadzone przy wiaduktach nad autostradą A6 wymuszają czasowe wyłączenie poszczególnych nitek:

– od wtorku 15 września, od godz. 8:00, do środy, do godz. 21:00, nastąpi zamknięcie prawej jezdni autostrady A6 w kierunku na Gdańsk,

– od środy 16 września, od godz. 21:00, do piątku 18 września, do godz. 19:00, zostanie zamknięta nitka autostrady A6 w kierunku na Kołbaskowo (jezdnia lewa),

– od poniedziałku 21 września, od godz. 10:00, do czwartku 24 września, do godz. 20:00, nastąpi zamknięcie prawej jezdni w kierunku na Gdańsk.

Za prace przy dokończeniu wiaduktu w ciągu drogi krajowej nr 10, dla jezdni w stronę Szczecina, odpowiada konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych KBI Jerzy Lorenz oraz Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych K.B.I. sp. z o.o.

(r), fot. – źródło: GDDKiA O/Szczecin

Poprzedni artykułZłoty Gryf Zachodniopomorski dla Adama Bodnara
Następny artykułKoronawirus. 75. zakażona osoba w powiecie stargardzkim


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj