Medale dla stargardzianek na Mistrzostwach Polski w Biegu

0

Paulina Kaczyńska, Milena Sadowska i Anna Wiktorczyk zdobyły 2. miejsce w drużynowym biegu na 10 tys. m podczas Mistrzostw Polski Seniorów, które odbyły się w miniony weekend w Karpaczu.

Lekkoatletki z WMLKS Pomorze zaliczyły również świetne występy indywidualne. Milena Sadowska została wicemistrzynią Polski na 10 tys. m w kategorii do 23 lat. W tym samym wyścigu na 3. miejscu do mety dobiegła Anna Wiktorczyk. Dzięki bardzo dobrym występom zawodniczek WMLKS Pomorze na podium w tej konkurencji stanęły aż dwie stargardzianki.

Cieszy, że po 10 miesiącach leczenia kontuzji na starcie stanęła Paulina Kaczyńska. Utalentowana biegaczka udowodniła, że wraca do formy. Oprócz wicemistrzostwa w biegu drużynowym, zawodniczka bardzo dobrze spisała się w rywalizacji indywidualnej – zajmując wysokie 7. miejsce.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułPonad 817 tys. zł na zwiększenie bezpieczeństwa uczniów i nauczycieli w czasie pandemii
Następny artykułKoronawirus. Huśtawka zakażeń w regionie. W naszym powiecie od początku pandemii jest ich 88