Zagrają na odnowionym boisku przy Ceglanej 11

1

Dobra wiadomość dla trenujących piłkę nożną. W Stargardzie pojawi się kolejne miejsce do gry. Trwają prace nad odtworzeniem murawy na przyszkolnym boisku przy ul. Ceglanej 11. Tam, gdzie dawniej było Gimnazjum Gminy Stargard, a będzie Zespół Szkół Budowlano-Technicznych.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zawodnicy rozpoczną tam treningi wiosną przyszłego roku.

Już kilka tygodni temu rozpoczęły się prace przygotowawcze – wykoszono wysokie trawy i uporządkowano całe boisko. Teraz przyszedł czas na odtworzenie murawy. Zasiana zostanie nowa trawa. teren będzie ogrodzony, pojawią się także piłkochwyty. W ramach inwestycji wykonana zostanie instalacja nawodnienia. W planach jest również zakup i montaż pompy głębinowej. Terenem zarządzać będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Na odnowionym boisku trenować będą piłkarze Błękitnych oraz zawodnicy z innych klubów. Dodatkowe miejsce przyda się sportowcom. Na co dzień grają na stadionie przy ul. Ceglanej 1 i kilku stargardzkich Orlikach. W przyszłym roku pojawi się kolejny obiekt, na którym będą mogli doskonalić swoje umiejętności piłkarskie.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. OSiR Stargard

Poprzedni artykułJazzowa uczta w Piwnicy TPS – Michał Martyniuk Trio 
Następny artykuł80-latkowie świętują. Wiele lat zdrowia i szacunku ze strony młodszych!


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

  1. Teren mojej bylej szkoly zwanej wtedy SP 14. Boisko przez kilka ostatnich lat bylo juz mocno zaniedbane. Czekam z niecierpliwoscia na efekty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj