Odkryj Stargard aparatem fotograficznym

0

Chętni mogą już zgłaszać swoje zdjęcia do konkursu fotograficznego „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców. Odkryj Stargard”. Na autorów 13 najlepszych fotografii, które znajdą się w przyszłorocznym kalendarzu, czekają nagrody. Zgłoszenia są przyjmowane do 22 października (czwartek).

Pokaż miasto z własnej perspektywy i dołącz do twórców kalendarza na 2021 r. – zachęca magistrat.

Publikacja każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców -kalendarze ozdabiają wnętrza setek domów w całym mieście. Fotografie zgłaszane do konkursu powinny być aktualne. Mogą przedstawiać np. stargardzkie zabytki, architekturę i miejskie pejzaże w ciekawych ujęciach. To zarówno doskonale znane miejsca, jak i nieco mniej popularne lokalizacje.

Swoje propozycje trzeba złożyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem „KONKURS FOTOGRAFICZNY Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – Odkryj Stargard” w Biurze Obsługi Klienta, ul. S. Czarnieckiego 17. Zgłosić można maksymalnie 3 fotografie – wydrukowane w formacie A4 oraz zapisane na nośniku w formacie jpg lub tiff. Ich rozdzielczość powinna być nie mniejsza niż 300 dpi. Dodatkowo każde zdjęcie musi być opisane – imię i nazwisko autora, tytuł oraz rok wykonania fotografii.

Szczegóły konkursu – regulamin oraz karta zgłoszenia są tu:

https://www.stargard.pl/aktualnosci/stargard-oczami-mieszkancow

Więcej informacji również pod nr. tel. 91 578 10 61.

(r)

Poprzedni artykułKoronawirus. W Polsce 2367 kolejnych zakażeń, 9 – w powiecie stargardzkim
Następny artykułZachodniopomorskie. W powiatach ma być podwojona liczba miejsc do kwarantanny


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj