STBS. Wyremontuj jeden z 15 lokali i zamieszkaj

0

Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przygotowało wykaz 15 lokali do samodzielnego remontu. Na przyszłych najemców czekają mieszkania o różnej powierzchni – od 20 m2 do nawet powyżej 80 m2.

Lista mieszkań do wyremontowania znajduje się w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17, w STBS – ul. A. Struga 29 i al. Żołnierza 11a oraz na stronie internetowej STBS.

O takie lokale mogą starać się osoby będące na liście do przydziału lokalu docelowego lub znajdujące się w rejestrze zamian z urzędu lub ujęte w wykazie uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego.

Wnioski przyjmowane są do 12 października (poniedziałek) w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS – al. Żołnierza 11a (tel. 91 578 38 53, wew. 92).

Szacowane koszty prac budowalnych w mieszkaniach do samodzielnego remontu zaczynają się już od ok. 13 tys. zł – jest to uzależnione od wielkości lokalu i zakresu remontu. Mieszkania znajdują się w różnych częściach Stargardu. To zarówno lokale w ścisłym centrum, jak i nieco dalej od niego, m.in. w pobliżu Parku Zamkowego czy alei Spacerowej.

„Jeżeli do przydziału lokalu do remontu kwalifikują się gospodarstwa domowe z kilku grup osobowych, o wyborze osoby decyduje w pierwszej kolejności ilość punktów, a następnie wielkość gospodarstwa domowego. Zgłoszenia mogą dotyczyć lokalu odpowiedniego dla danej grupy osobowej” informuje na swojej stronie Stargardzkie TBS.

(r)

fot. stargardvita.pl

Poprzedni artykułZPP. Pandemia dziurawi budżety powiatów, należy podjąć prace nad nowym systemem ich dochodów
Następny artykułJerzy Waliszewski – społecznym opiekunem zabytków. „Będę pouczać po bratersku”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj