STBS. Wyremontuj jeden z 15 lokali i zamieszkaj

0

Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przygotowało wykaz 15 lokali do samodzielnego remontu. Na przyszłych najemców czekają mieszkania o różnej powierzchni – od 20 m2 do nawet powyżej 80 m2.

Lista mieszkań do wyremontowania znajduje się w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17, w STBS – ul. A. Struga 29 i al. Żołnierza 11a oraz na stronie internetowej STBS.

O takie lokale mogą starać się osoby będące na liście do przydziału lokalu docelowego lub znajdujące się w rejestrze zamian z urzędu lub ujęte w wykazie uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego.

Wnioski przyjmowane są do 12 października (poniedziałek) w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS – al. Żołnierza 11a (tel. 91 578 38 53, wew. 92).

Szacowane koszty prac budowalnych w mieszkaniach do samodzielnego remontu zaczynają się już od ok. 13 tys. zł – jest to uzależnione od wielkości lokalu i zakresu remontu. Mieszkania znajdują się w różnych częściach Stargardu. To zarówno lokale w ścisłym centrum, jak i nieco dalej od niego, m.in. w pobliżu Parku Zamkowego czy alei Spacerowej.

„Jeżeli do przydziału lokalu do remontu kwalifikują się gospodarstwa domowe z kilku grup osobowych, o wyborze osoby decyduje w pierwszej kolejności ilość punktów, a następnie wielkość gospodarstwa domowego. Zgłoszenia mogą dotyczyć lokalu odpowiedniego dla danej grupy osobowej” informuje na swojej stronie Stargardzkie TBS.

(r)

fot. stargardvita.pl

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

SKOMENTUJ TEKST

Wprowadź swój komentarz!
Wpisz imię