Pływalnia coraz bardziej się zmienia

0

Cały czas trwają intensywne prace w modernizowanym obiekcie przy ul. Szczecińskiej 35. Pływalnia zyskuje nowy wygląd i funkcjonalność. Po kompleksowym remoncie budynek będzie nowoczesny, a jednocześnie zachowa zabytkowy charakter.

Zakończyły się prace renowacyjne ogrodzenia zewnętrznego wzdłuż ul. Szczecińskiej, jak też montaż łaźni parowej i sauny fińskiej. Na basenie rekreacyjnym przygotowywane jest podłoże do położenia glazury.

Zamontowana została winda. Nowoczesna pływalnia będzie dostosowana do potrzeb użytkowników w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności.​

Trwają również intensywne prace przy instalacji elektrycznej i teletechnicznej, w tym prace przygotowawcze w serwerowni. Montowane są też kolejne elementy instalacji sanitarnych, technologii basenowej oraz instalacji wentylacji, w tym np. montaż instalacji zasilania oraz opróżniania nogomyjek.

Z zewnątrz można już podziwiać odnowione sgraffito, a z drugiej strony – efektowną szklaną wieżę ze zjeżdżalnią obok.

Osoby zainteresowane postępem prac na pływalni znajdą więcej informacji tu: http://osir.stargard.pl/centrum-rekreacji/przetarg/postepy-prac

(r), fot. – źródło: OSiR Stargard

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

SKOMENTUJ TEKST

Wprowadź swój komentarz!
Wpisz imię