Dzień Edukacji Narodowej. Nagrody starosty dla nauczycieli

0

Bez uroczystej gali mija w tym roku wyjątkowy dzień dla całej kadry pedagogicznej. Mimo wszystko uhonorowano wyróżnionych nauczycieli, zatrudnionych na co dzień w szkołach prowadzonych przez Powiat Stargardzki. W kameralnym gronie i przy zachowaniu obowiązujących zaleceń sanitarnych, starosta stargardzki Iwona Wiśniewska gratulowała osiągnięć nagrodzonym pedagogom.

Skromna uroczystość odbyła się w sali sesyjnej starostwa. Iwona Wiśniewska dziękowała za nauczycielski trud, wytrwałość oraz zaangażowanie w pracy, które przez ostatnie tygodnie i miesiące daleko odbiega od przyjętych standardów. Najpierw marcowy lockdown i zawieszenie stacjonarnej nauki, następnie błyskawiczne przejście na zdalny system kształcenia, natomiast teraz wielka niewiadoma – co dalej, biorąc pod uwagę gwałtowny, dobowy przyrost nowych zakażeń.

W takiej sytuacji przyszło świętować tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej.

Nagrodami starosty stargardzkiego uhonorowano: Irenę Owczarek, nauczycielkę z I LO, Iwonę Szybę zatrudnioną w II LO oraz Elżbietę Stefaniak z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej. Nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej, otrzymali także: Ryszard Klimczewski z Zespołu Szkół nr 1, Dorota Pelc – nauczycielka w Zespole Szkół nr 2 oraz Anna Pietrusewicz, zatrudniona w Zespole Szkół Budowlano- Technicznych. Starosta nagrodziła również: Marzenę Sztubę z Zespołu Szkół nr 5, Annę Wiśniewską zatrudnioną w Szkole Podstawowej Specjalnej oraz Waldemara Puchniarskiego – nauczyciela w Centrum Kształcenia Zawodowego.

W gronie nagrodzonych znalazła się także Aneta Kaproń, wychowawczyni w stargardzkiej Bursie Szkolnej oraz Urszula Lewtak, dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej.

(r) – źródło: Starostwo w Stargardzie

fot. Dagmara Ładniak/Starostwo w Stargardzie

Poprzedni artykułKoronawirus. Zmarł mieszkaniec powiatu stargardzkiego
Następny artykułSCK ma nową dyrektor


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj