SCK ma nową dyrektor

0

Joanna Tomczak od 14 października jest dyrektorem Stargardzkiego Centrum Kultury. Na stanowisko to została powołana przez prezydenta Rafała Zająca. Kandydaturę pozytywnie zaopiniowały związki zawodowe działające przy SCK.

Jak informuje magistrat, Joanna Tomczak ma doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i instytucjami. Przez 8 lat była kierownikiem w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Dzwonowie. Przez 4 lata pracowała w Wydziale Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Stargardzie – również na stanowisku zastępcy dyrektora. Przez ostatnie 2 lata była wicestarostą w Zarządzie Powiatu Stargardzkiego.

Już wiele lat temu współpracowała z SCK, tworząc chociażby ofertę kulturalną placówki, niezbędną do pozyskiwania funduszy zewnętrznych. Joanna Tomczak ma w tym zakresie duże doświadczenie. Przez 4 lata pracy w UM w Stargardzie wraz ze swoim zespołem brała udział w pozyskaniu ponad 70 mln zł wsparcia z różnych źródeł. Sprawność w tym zakresie jest jej niewątpliwym atutem. Zwłaszcza w obliczu koniecznej modernizacji amfiteatru, którym zarządza SCK.

Joanna Tomczak od samego początku była też zaangażowana w tworzenie Stargardzkiego Centrum Nauki. Jego operatorem już w połowie przyszłego roku będzie właśnie SCK.

Swoją pracą zawodową udowodniła skuteczność w działaniu, umiejętność kierowania zespołem i współpracy z ludźmi z różnych środowisk.

(r), fot. – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułDzień Edukacji Narodowej. Nagrody starosty dla nauczycieli
Następny artykułKoronawirus. Rekordy w kraju i województwie. 19 zakażeń w powiecie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj