Pokaż miasto po swojemu na 777-lecie

0

2 minuty – tyle czasu ma stargardzka młodzież na przedstawienie miasta swoimi oczami. Trwa kolejny urodzinowy konkurs. Na krótkie filmiki w wykonaniu uczniów czekamy do 19 listopada (czwartek). Najlepsze trafią do kapsuły czasu, a ich autorzy dostaną nagrody.

Konkurs „storySTARGARD” jest adresowany do młodzieży z klas VII i VIII szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych. Zadanie jest proste, a jednocześnie wymaga kreatywności. Trzeba nakręcić krótki (maksymalnie 2-minutowy) film o Stargardzie. Można nagrywać telefonem – w formacie mp4, mov lub avi. Gotowy film wystarczy później zgrać na nośnik, dodać do niego wypełnioną kartę zgłoszenia i dostarczyć do 17.11. (wtorek) do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego, ul. S. Czarnieckiego 17.

Autorzy najciekawszych propozycji zostaną nagrodzeni, a ich filmy trafią do kapsuły czasu. Znajdą się tam również rysunkowe prezenty od najmłodszych stargardzian – szczegóły tutaj oraz urodzinowe życzenia dla miasta – więcej tutaj.

Regulamin „storySTARGARD” wraz ze zgłoszeniem można znaleźć tu: https://www.stargard.pl/aktualnosci/pokaz-miasto-po-swojemu

Więcej informacji o wszystkich jubileuszowych konkursach także pod nr tel. 91 578 10 61.

(r) – za: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułPożar śmietnika na os. Tysiąclecia
Następny artykułOgólnopolski Turniej Koszykówki Chłopców U14 – wyniki


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj