Koronawirus. W Polsce ponad 10 tysięcy nowych zakażeń

0

Minionej doby w kraju stwierdzono 10 040 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 – to kolejny rekord.

W województwie jest ich 285, w tym m.in. 98 ze Szczecina, 58 z powiatu koszalińskiego+Koszalin i 33 z powiatu polickiego.

W powiecie stargardzkim potwierdzono koronawirusa u 20 osób. Są to: 2 młode kobiety, 8 kobiet w średnim wieku, 2 starsze kobiety, 1 młody mężczyzna, 5 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn.

W sumie na terenie naszego powiatu liczba osób, u których stwierdzono COVID-19, wzrosła do 327, z czego wyzdrowiało 116 osób.

Minionej doby zmarły aż 4 osoby: kobieta lat 65 z Koszalina, hospitalizowana w SPWSZ w Szczecinie; kobieta lat 73 ze Świnoujścia, hospitalizowana w SPWSZ w Szczecinie; mężczyzna lat 56 z Koszalina, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie; mężczyzna lat 75 z powiatu stargardzkiego, hospitalizowany w SPWSZ w Szczecinie.

Ogólne dane w regionie na 21 października: 5256 /51 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe), wyzdrowiało 1948 osób.

oprac. bk – źródło: WSSE w Szczecinie

fot. – źródło: www.szczecin.uw.gov.pl

Poprzedni artykułUwaga na fałszywe i niebezpieczne e-maile
Następny artykułNauczanie w szkołach ponadpodstawowych: klasy maturalne – tryb stacjonarny, młodsze klasy – tryb hybrydowy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj