Stargard dla Niepodległej – tylko wirtualnie!

0

Miało być stacjonarnie i wirtualnie. Niestety, taka forma biegu Stargard dla Niepodległej, jaką zaproponował OSiR, czyli aktywność fizyczna w ramach treningu z grupą „Stargard. Ja się nie ścigam”, nie może dojść do skutku. Będzie tylko wirtualnie.

Zdecydowało o tym rozporządzenie Rady Ministrów, zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów z powodu stanu epidemii.

Pozostaje jedynie zaliczenie biegu wirtualnie, przez każdego uczestnika – indywidualnie. Można to zrobić do 15 listopada włącznie. Do pokonania – w dowolny sposób (dopuszczalny jest marszobieg, wędrówka piesza, trening na bieżni mechanicznej i wszelkie inne formy aktywności sportowej) – jest dystans 11,1 km.

Należy pamiętać, że obowiązują zapisy na stronie: https://forms.gle/BTxfLWUgG9xUS1ZV6

Osoby pierwotnie zapisane na bieg treningowy w środę, 11 listopada, nie muszą zgłaszać się kolejny raz (są z automatu przepisane na bieg wirtualny).

Oprócz zaliczenia aktywności fizycznej, uczestnik ma obowiązek udokumentować swój udział w biegu – poprzez wykorzystanie zegarka lub aplikacji do pomiaru czasu i dystansu, a następnie przesłać potwierdzenie udziału (zrzut ekranu lub zdjęcie) w terminie do 15 listopada 2020 r. do godz. 23.59 na adres: [email protected]

OSiR zachęca też do publikacji zdjęć w mediach społecznościowych z hasztagiem #stargarddlaniepodległej, a także na na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1802629306566146

Zdjęcia można przesyłać też na ww. adres mailowy.

(r) – źródło: OSiR Stargard

Poprzedni artykułKoronawirus. Na szczęście bez rekordów – w kraju, regionie i powiecie
Następny artykułStary budynek przy Warszawskiej sprzedany prywatnym nabywcom


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj