Modernizacja pływalni – sukcesywnie do przodu

1

Mimo pandemii cały czas prowadzone są prace przy kompleksowej modernizacji obiektu pływalni OSiR. Jego bryła wciąż zmienia się – jednak z zachowaniem historycznego charakteru. Wewnątrz nowe baseny zyskują swój docelowy kształt.

Elewacja nabrała blasku – nie tylko za sprawą odnowionego sgraffito od strony ul. Szczecińskiej, ale też nowych przeszklonych budynków od strony dawnych kortów.

W otoczenie dobrze wpisała się zjeżdżalnia. Wrażenie robi efektowna szklana wieża, także wewnątrz. Całość uzupełnia odnowione ogrodzenie.

Równie dużo dzieje się w środku. Wykonywane są zabudowy i sufity z płyt gipsowo-kartonowych, trwają prace glazurnicze i związane z okablowaniem pomieszczeń – m.in. sauny, także prace w trafostacji i montaż kanałów wentylacyjnych.

Na dachu zamontowane zostały panele fotowoltaiczne.

Obszerną galerię zdjęć z prowadzonych prac można znaleźć tutaj.

Po ponownym otwarciu obiektu mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z basenu rekreacyjnego, jacuzzi i tzw. rwącej rzeki, a później np. z saunarium. Na miłośników większej aktywności będą czekać komfortowe sale fitness i kompleksowo wyposażona, piętrowa siłownia.

(r) – źródło: OSiR Stargard

fot. FB/OSiR Stargard

Poprzedni artykułKoronawirus w Polsce. Zmarło 548 osób – tragiczny dobowy rekord
Następny artykułHackathon dla Miast z udziałem Stargardu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj