Absolwent ZS nr 2 z nagrodą Kopernikusa

0

To wyróżnienie 4-letniej aktywności ucznia, który szczególnie działał na rzecz rozwoju szkoły i lokalnego środowiska. Pod uwagę brane były również osiągnięcia w nauce.

W taki sposób Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie wyróżnia swoich uczniów od 2014 r. Biorąc pod uwagę nietypowe zakończenie roku szkolnego, spowodowane pandemią, tegoroczna nagroda trafiła w ręce uhonorowanego absolwenta „dwójki” Łukasza Szmulika dopiero teraz.

Nagrodę co roku funduje ze swych środków Rada Rodziców. Dzięki hojności sponsora – lokalnego przedsiębiorcy Sławomira Maksymowicza – uhonorowany Kopernikusem były już uczeń klasy 4 o profilu informatycznym otrzymał 2700 zł. Łukaszowi nagrodę wręczali dyrektor ZS nr 2 Marcin Przepióra oraz sponsor.

Laureat przez wszystkie lata szkolnej edukacji dał się poznać jako uczeń  sumienny, zawsze chętny do pomocy i bardzo zaangażowany w swoją pracę. Z jego szczególnego wsparcia korzystała m.in. szkolna biblioteka. Pracował jako łącznik pomiędzy nią a uczniami. Był m.in. pomysłodawcą escape roomu podczas Nocy Bibliotek, organizowanych z ZS nr 2, a także wielu innych imprez organizowanych na terenie szkoły.

Swoją ciepłą i życzliwą postawą zdobył sympatię nauczycieli i rówieśników.

Obecnie jest studentem pedagogiki w Szczecinie. Grono pedagogiczne i uczniowie ZS nr 2 gratulują i życzą dalszych sukcesów, mając nadzieję, że Łukasz  utrzyma nadal dobre relacje i kontakty ze szkolną społecznością „dwójki”.

(r), fot. – źródło: Starostwo w Stargardzie

Poprzedni artykułSARL nadal pożycza pieniądze
Następny artykułWyniesione przejście nabiera kształtu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj