Mikołajkowy triathlon z OSiR. Jeszcze można się zgłosić

0

Takiego wydarzenia jeszcze nie było. Stargardzki Triathlon Mikołajkowy to gratka dla biegaczy, fanów jednośladów, a także sympatyków pływania. Jednak główne cele przyświecające tej inicjatywie to zachęta mieszkańców Stargardu do aktywności fizycznej i dobra zabawa z nutką rywalizacji.

Triathlon wystartował tydzień temu, w mikołajkową niedzielę. Ale wciąż można do niego dołączyć – do 20 grudnia (niedziela). Na razie na apel organizatora odpowiedziało 212 osób. Do wyboru jest jedna z trzech konkurencji – bieg, jazda na rowerze lub pływanie (morsowanie). Można też wziąć udział we wszystkich tych aktywnościach i zdobyć trzy pamiątkowe medale, a także inne upominki.

Miejsce i czas startu są dowolne. Do wydarzenia może dołączyć każdy – w jednej, dwóch lub w komplecie konkurencji. Organizatorzy zachęcają, by pokonywany dystans wiązał się z cyfrą 6 – np. 6 km biegu, 6 km na rowerze i 6 minut morsowania. Start można rozłożyć w czasie na kilka dni. Ważne, żeby zdążyć z wszystkimi aktywnościami do niedzieli (20.12.).

Aby otrzymać pamiątkowe medale oraz upominki, trzeba udokumentować swój udział w jednej, dwóch lub trzech konkurencjach. Wystarczy wysłać potwierdzenie – zdjęcie wykonane podczas wybranej aktywności, imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu startującego – na adres e-mail: [email protected]. Inna opcja to dodanie postów tutaj.

Każda konkurencja ma swojego lidera. Biegaczy wspiera Paulina Kaczyńska, ekipę rowerzystów prowadzi Monika Szotowicz, a pływaków reprezentuje Marzena Wójcik. Do każdej drużyny można dołączyć na facebookowej stronie wydarzenia. Są tam również aktualne informacje i relacje ze startów. Więcej także tutaj.

Organizatorem wydarzenia jest OSiR Stargard.

(r)

fot. – źródło: OSiR

Poprzedni artykuł39. rocznica stanu wojennego w Polsce
Następny artykułKalendarz 2021 za e-mail


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj