Kalendarz 2021 za e-mail

8

I w tym roku wyjątkowy kalendarz miejski trafi na ściany domów i biur w całym Stargardzie. Aby go otrzymać, wystarczy wysłać e-mail. Wszystkie zwycięskie prace, które złożyły się na kalendarz, można zobaczyć tutaj oraz w grudniowym wydaniu „Stargardzkiego Informatora Samorządowego”.

Jeśli chcemy mieć ten kalendarz, wystarczy do 24 grudnia (czwartek) wysłać e-mail na adres kalendarz@um.stargard.pl. W treści należy napisać: Kalendarz 2021 oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem (trzeba być także zameldowanym w Stargardzie). W odpowiedzi na wiadomość znajdą się informacje o tym, kiedy i w jaki sposób go odebrać. Dystrybucja będzie odbywała się w częściach – zarówno w grudniu 2020 r., jak i w styczniu 2021 r. Trzeba pamiętać, że jedna osoba może dostać jeden kalendarz.

Magistrat zaplanował też niespodziankę dla osób w wieku 60+, które nie korzystają z poczty elektronicznej. Starsi stargardzianie będą mogli otrzymać kalendarze w godzinach dla seniorów w pobliżu sklepów spożywczych. Liczba kalendarzy jest ograniczona.

(r)

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

8 KOMENTARZE

  1. Próbowałem wiele razy wysłać emaila i bez skutecznie. Adres do Rzecznika Urzędu podany w STARGARDZKI INFORMATOR SAMORZĄDOWY, też jest nie do odnalezienia w sieci. Pozdrawiam

  2. W jakich sklepach spożywczych można te kalendarze odebrać? Byłabym wdzięczna gdyby ktoś odpisał koło jakich, na mieście czy na jakiś osiedlach?

SKOMENTUJ TEKST

Wprowadź swój komentarz!
Wpisz imię