Kalendarz 2021 za e-mail

8

I w tym roku wyjątkowy kalendarz miejski trafi na ściany domów i biur w całym Stargardzie. Aby go otrzymać, wystarczy wysłać e-mail. Wszystkie zwycięskie prace, które złożyły się na kalendarz, można zobaczyć tutaj oraz w grudniowym wydaniu „Stargardzkiego Informatora Samorządowego”.

Jeśli chcemy mieć ten kalendarz, wystarczy do 24 grudnia (czwartek) wysłać e-mail na adres [email protected]. W treści należy napisać: Kalendarz 2021 oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem (trzeba być także zameldowanym w Stargardzie). W odpowiedzi na wiadomość znajdą się informacje o tym, kiedy i w jaki sposób go odebrać. Dystrybucja będzie odbywała się w częściach – zarówno w grudniu 2020 r., jak i w styczniu 2021 r. Trzeba pamiętać, że jedna osoba może dostać jeden kalendarz.

Magistrat zaplanował też niespodziankę dla osób w wieku 60+, które nie korzystają z poczty elektronicznej. Starsi stargardzianie będą mogli otrzymać kalendarze w godzinach dla seniorów w pobliżu sklepów spożywczych. Liczba kalendarzy jest ograniczona.

(r)

Poprzedni artykułMikołajkowy triathlon z OSiR. Jeszcze można się zgłosić
Następny artykuł29. WOŚP. Gramy z głową! [aktualizacja]


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

8 KOMENTARZE

  1. Próbowałem wiele razy wysłać emaila i bez skutecznie. Adres do Rzecznika Urzędu podany w STARGARDZKI INFORMATOR SAMORZĄDOWY, też jest nie do odnalezienia w sieci. Pozdrawiam

  2. W jakich sklepach spożywczych można te kalendarze odebrać? Byłabym wdzięczna gdyby ktoś odpisał koło jakich, na mieście czy na jakiś osiedlach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj