Łukasz Brodowski zaśpiewa w finale „Szansy na sukces”

0

20 grudnia (niedziela) o godz. 15:15 na TVP 2 rozpocznie się finał muzycznego show „Szansa na sukces”. Wystąpi w nim 11 wokalistów, a wśród nich zwycięzca jednego z odcinków – Łukasz Brodowski ze Stargardu. Kolejny raz będzie miał szansę na sukces. Aby wygrać, tym razem potrzebuje wsparcia widzów. Głosować można przez SMSy.

Stargardzianin zachwycił jury w odcinku poświęconym twórczości Marka Grechuty. Młody wokalista zaśpiewał „Tango Anawa”, a jego występ oceniali m.in. Olga Bończyk i Kamil Bednarek. Teraz Łukasz pokaże swoje umiejętności w finale programu. Widzowie z całej Polski będą mogli na niego głosować za pomocą SMSów. Jeśli wygra, wystąpi na przyszłorocznym festiwalu w Opolu, w koncercie Debiuty.

Powtórkę programu można zobaczyć w sobotę (2.01.) o 14:00 i 15:15 na antenie TVP Polonia oraz w niedzielę (3.01.) o 18:45 i 20:05 w TVP Rozrywka.

Nasz finalista ma 17 lat. Jest wychowankiem Młodzieżowego Domu Kultury, gdzie doskonalił swój warsztat w Rupakach. Na swoim koncie ma liczne występy – często z sukcesami – w konkursach i festiwalach. Jest również dobrze znany stargardzkiej publiczności. Oprócz śpiewu Łukasz interesuje się sportem i grą na gitarze.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. FB/Szansa na sukces

Poprzedni artykułAzbest znika z wodociągów
Następny artykułMorskie Centrum Nauki w budowie. Jest umowa z wykonawcą stałej wystawy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj