AquaStar – nowe logo i nowa nazwa pływalni przy Szczecińskiej 35

0

Ruszyła kampania promocyjna modernizowanej pływalni OSiR. Pierwszym elementem było odsłonięcie jej marki. Działo się to w holu głównym obiektu, skąd prowadzona była transmisja live.

Nowe logo i nową nazwę pływalni odsłonili wspólnie prezes OSiR Stargard Grzegorz Chudzik i dyrektor techniczny Daniel Ziemięcki.

AquaStar – ta nazwa przywołuje wodę, nawiązuje do marki miasta, wykorzystuje postać pływaczki, będącej elementem sgraffito na elewacji budynku pływalni. Niebieski kolor także nawiązuje do wody i do barwy loga miasta.

Ciąg dalszy kampanii promocyjnej AquaStar – już w ten czwartek 31 grudnia od godz. 12:00 do 14:00 w centrum miasta, kiedy to pracownicy OSiR rozdawać będą mieszkańcom kalendarze z nowym logiem na 2021 rok.

Podczas dalszych etapów kampanii OSiR przedstawi ofertę sportową, pokaże nowe funkcje zmodernizowanego obiektu, zorganizuje kolejne konkursy z nagrodami.

Prezentację nowego logo i nazwy pływalni prowadzili: Joanna Rumińska,  dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży OSiR, i Sławomir Stańczyk, menedżer ds. imprez, sportu i promocji OSiR.

Bożena Kuszela

screeny – z transmisji live

Poprzedni artykułŚcieżka rowerowa wzdłuż Staszica już gotowa
Następny artykułJuż chodzą i jeżdżą po wyniesionych pasach


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj