Ferie z Potrzebnym Domem

0

Trwają zapisy na zajęcia prowadzone przez członków Stowarzyszenia Potrzebny Dom. Jak co roku – mimo ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa – będą wspólne gry i zabawy, trochę sportu, a także konkursy.

Półkolonie rozpoczną się w poniedziałek (11.01.) i potrwają do piątku (15.01.). Zajęcia będą się odbywać od 8:00 do 15:00 – w Zespole Szkół nr 5 na os. Lotnisko, ale nie tylko. Uczestnicy wyruszą także na piesze wycieczki m.in. do lasu. Półkolonie są adresowane do uczniów klas I-IV szkoły podstawowej. Zajęcia zaplanowano w dwóch grupach. W każdej będzie maksymalnie 12 osób. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr. tel. 662 098 536 oraz e-mailowo: [email protected].

Stowarzyszenie Potrzebny Dom regularnie organizuje letni i zimowy wypoczynek dla najmłodszych stargardzian. Za każdym razem jego członkowie przygotowują coś ciekawego. Choć w tym roku organizatorzy musieli się zmierzyć z dodatkowymi ograniczeniami, dostosowali ofertę do obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Na uczestników półkolonii czekają m.in. gry i zabawy w świetlicy, zajęcia sportowe, tematyczne konkursy, a także wycieczki.

fot. Stowarzyszenie Potrzebny Dom/archiwum

Poprzedni artykułNa koniec roku 2020
Następny artykułWidzisz zwierzę, także dzikie, potrzebujące pomocy? Zadzwoń do straży miejskiej lub na policję


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj