Dołącz do SCWOP. Zaznacz swoją obecność

0

W naszym mieście stowarzyszenia i fundacje mogą liczyć na różnoraką  pomoc – finansową i inną. Stargardzkie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych szkoli, udostępnia sprzęt i pomieszczenia, a także umożliwia współpracę z innymi podmiotami. Warto dołączyć do SCWOP. Tylko w tym roku m.in. do takich organizacji popłynie od miasta minimum 5 mln zł.

Na stronie www.scwop.stargard.pl znajduje się wykaz wszystkich zarejestrowanych stowarzyszeń i fundacji. Każda organizacja ma swoją zakładkę, w której może zamieścić najważniejsze informacje – m.in. adres siedziby, telefony i adresy e-mail, a także zakres i formy działalności. Dzięki temu mieszkańcy i przedstawiciele innych podmiotów mają łatwiejszy kontakt z konkretnym NGO-sem.

Aby dołączyć do SCWOP wystarczy skontaktować się telefonicznie – 91 578 42 89 lub e-mailowo – [email protected], [email protected] i wypełnić ankietę. Organizacje, które już korzystają z oferty Centrum, powinny także pamiętać o uaktualnieniu informacji na swój temat. W ten sposób mogą dotrzeć do kolejnych osób potrzebujących wsparcia i zaznaczyć swoją obecność w Stargardzie.

(r)

fot. pexels.com

Poprzedni artykułBłękitni Stargard. Plan sparingowy ustalony
Następny artykułRemont amfiteatru coraz bliżej: jest koncepcja, jest wykonawca dokumentacji projektowej. Trwają starania o pieniądze


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj