#Aktywny Stargard – propozycje na ferie   

0

Gotowi na kolejny tydzień ferii? OSiR Stargard postara się umilić najbliższe dni. Oto propozycje na każdy dzień tygodnia.

Aktywnie w domu

OSiR zaprasza na zajęcia on-line w poniedziałek, środę i piątek o godz. 10.00. Jego instruktorki – Magda i Natalia – zaprezentują zestawy ćwiczeń ogólnorozwojowych, również z elementami zabawy i przyjemnego treningu. Panie zachęcają do aktywności dzieci, młodzież, ale też dorosłych i osoby starsze. Filmy video będą dostępne na profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/osir.stargard1  oraz na kanale You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCOdXeEdzYIMwja0Qb1k-2ow

Stargardzkie podchody

Na te zajęcia OSiR zaprasza w teren. We wtorek i czwartek chętni spotykać się będą o 10.00 w Parku Chrobrego (przy Teatrze Letnim). W grupach 5-osobowych będą testować tę popularną kiedyś zabawę. Jedna grupa będzie po śladach podążać za drugą, wykonując po drodze przygotowane zadania. Grupy składać się będą z czwórki dzieci oraz jednej osoby (przewodnika) z kadry OSiR. Wszystkich obowiązywać będą maseczki i podstawowe zasady sanitarne. Zapisy na zajęcia wtorkowe i czwartkowe prowadzone będą od poniedziałku pod nr. tel. 793 004 952. Liczba miejsc ograniczona.

(r)

Poprzedni artykułLekarz wystawi już tylko elektroniczne skierowanie  
Następny artykułOddaj niepotrzebne, ale w dobrym stanie, ubrania i pościel bezdomnym


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj