Wypełnij ankietę o mobilności, aby lepiej poruszać się po obszarze SOM

0

Każdego dnia wielu mieszkańców naszego miasta przemieszcza się w różny sposób – zarówno po Stargardzie, jak i okolicznych miejscowościach. Teraz mogą wypowiedzieć się na ten temat i sprawić, że komunikacja będzie jeszcze lepsza. Tutaj jest ankieta.

Czekają na nich też warsztaty online związane z tworzeniem planu zrównoważonej mobilności miejskiej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć, klikając tutaj. Ankieta jest adresowana do mieszkańców SOM – również do stargardzian. Jak podkreślają organizatorzy, liczy się każdy głos. Pytania dotyczą m.in. bezpieczeństwa i dostępności dróg pieszych, rowerowych, transportu publicznego oraz osób, które na co dzień przemieszczają się własnymi samochodami. Ankietę można wypełniać do środy (13.01.).

Dzięki udziałowi w badaniu, eksperci będą mogli zaplanować kolejne inwestycje, które poprawią poruszanie się po całym obszarze SOM. Spośród osób wypełniających ankietę, zostaną wybrani przedstawiciele, którzy wezmą udział w opracowywaniu planu zrównoważonej mobilności miejskiej (tzw. SUMP). Warsztaty online zaplanowano na 18.01. (poniedziałek). O dokładnym terminie ich uczestnicy zostaną powiadomieni e-mailowo.

(r) – za: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułNagrali płytę – rap i metal w jednym – i przekazali ją na licytację WOŚP
Następny artykułW tym tygodniu ruszą zapisy seniorów na szczepienie. Na początek osoby 80+


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj