5. Bieg dla Orkiestry – indywidualnie

0

W dniu tegorocznego 29. Finału WOŚP, czyli 31 stycznia, w godz. 10.00-16.00 każdy może przebiec wybrany przez siebie dystans, na wybranej przez siebie trasie w okolicach Parku Chrobrego i Starego Miasta, by wesprzeć Orkiestrę. Centralny punkt znajdować się będzie w pobliżu Teatru Letniego.

Warto też dołączyć do facebookowego wydarzenia 5. Bieg dla Orkiestry – indywidualnie. Będzie tam można znaleźć aktualne informacje. Organizatorem akcji jest Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Wydarzenie to nie ma charakteru rywalizacji. Dlatego OSiR apeluje, aby pojawiać się na starcie i biegać indywidualnie lub w grupach maksymalnie do 5 osób. Należy też przestrzegać podstawowych zasad reżimu sanitarnego. Po biegu należy przedstawić obecnym na miejscu przedstawicielom organizatora potwierdzenie swojej aktywności. Dobrze byłoby też uwiecznić siebie na zdjęciach.

Udział w akcji jest możliwy przy jednoczesnym podarowaniu „cegiełki” do puszki WOŚP w minimalnej kwocie 25 zł. Puszka i wolontariusze OSiR będą obecni w wyznaczonych godzinach przy Teatrze Letnim w Parku Chrobrego. Całość zebranej kwoty zostanie przekazana stargardzkiemu sztabowi WOŚP.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy numer startowy, serduszko WOŚP oraz medal uczestnictwa.

Przypominamy: Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

(r)

Poprzedni artykułMOPS. Nieetyczne zachowanie pracownicy. Jest zawiadomienie do prokuratury i zwolnienie z pracy
Następny artykułSCK przyjmuje zwroty biletów


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj