Ministerstwo Dobrego Mydła w Stargardzie

0

Kolejna firma wybuduje swoją fabrykę w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii. To Bieluń&Bieluń, twórcy marki Ministerstwo Dobrego Mydła. W Stargardzie, w hali, która powstanie na ponad hektarowej działce, będą produkowane naturalne mydła i inne kosmetyki według autorskich receptur.

Założycielkami firmy są dwie siostry – Urszula Ośmiałowska i Anna Bieluń. Wszystko zaczęło się od zainteresowania naturalnymi kosmetykami. Właścicielki Bieluń&Bieluń najpierw robiły mydło w domowym zaciszu, dzieląc się z rodziną i znajomymi. Dziś produkty Ministerstwa Dobrego Mydła można znaleźć w internecie, a także w sklepach stacjonarnych – m.in. w Szczecinie i Warszawie. Klienci mają do wyboru szeroką ofertę naturalnych mydeł, a także kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów oraz kule do kąpieli.

Ministerstwo Dobrego Mydła zadebiutowało niedawno na rynku niemieckim. Dzięki budowie fabryki w Stargardzie przy ul. Tytanowej, siostry będą mogły zwiększyć produkcję i ulepszyć proces powstawania kosmetyków. Planują również wprowadzenie zupełnie nowych produktów. Bieluń&Bieluń to firma z potencjałem – w 2020 r. siostry znalazły się w gronie finalistów międzynarodowego konkursu Ernst&Young Przedsiębiorca Roku.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. SARL

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

SKOMENTUJ TEKST

Wprowadź swój komentarz!
Wpisz imię