Błękitni Stargard. Sprawdzili się z Flotą Świnoujście i rezerwami Pogoni Szczecin

0

Podopieczni Tomasza Grzegorczyka wrócili z tygodniowego obozu szkoleniowego w Rewalu. W jego trakcie rozegrali mecz kontrolny z Flotą Świnoujście, a w drodze powrotnej z Pogonią II Szczecin.

Po zwycięstwie w pierwszym sparingu z Vinetą Wolin, kolejne dwa mecze Błękitni przegrali.

Najpierw, w trakcie obozu szkoleniowego w Rewalu, słabiej wypadli na tle Floty Świnoujście, doznając porażki 0:1 (fot. 1).

Błękitni zagrali w składzie: Weinzettel (46. min. Sasiak) (80. min. Zieniewicz), Sitkowski (46. min. Sawczak), Kujawa (65. min. Pelikan), Bochnak, Kwiatkowski, Wajsak, Boniecki (46. min. Lis), Kaczmarek (46. min. Niedojad), Karmański, Starzycki, Groński (46. min. Theus).

W drodze z Rewala podopieczni Tomasza Grzegorczyka zahaczyli o Szczecin, gdzie na sztucznej zadaszonej murawie sprawdzili się na tle Pogoni II Szczecin. I tym razem sparingpartner okazał się lepszy, wygrywając 4:2 (fot. 2).

Błękitni zagrali w składzie: Sasiak (46. min. Weinzettel), Sitkowski (46. min. Sawczak), Kujawa, Bochnak (46. min. Kaczmarek), Kwiatkowski (80. min. Jałoszyński), Wajsak, Karmański, Cywiński (65. min. Pelikan), Niedojad (46. min. Brzeziański), Theus (46. min. Groński, 67. min. Theus), Starzycki (46. min. Boniecki, 65. min. Lis Dominik).

Jeśli nic nie ulegnie zmianie, to w środę stargardzianie powinni rozegrać mecz kontrolny w Policach z Polonią Środa Wielkopolska (godz.12), a następnie w sobotę u siebie z Gwardią Koszalin (godz.12).

oprac. mk, fot. – źródło: KP Błękitni

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

SKOMENTUJ TEKST

Wprowadź swój komentarz!
Wpisz imię