Wyremontuj i zamieszkaj

0

Kolejne mieszkania do samodzielnego remontu czekają na najemców. Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przyjmuje wnioski od 8 lutego (poniedziałek) do 22 lutego (poniedziałek). Koszty remontu zaczynają się już od ok. 13 tys. zł.

Wnioski przyjmowane są w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS – al. Żołnierza 11a (tel. 91 819 22 92). O mieszkania do samodzielnego remontu mogą się starać osoby będące na liście do przydziału lokalu docelowego, znajdujący się w rejestrze zamian z urzędu oraz w wykazie uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego.

Takie lokale cieszą się coraz większą popularnością wśród czekających na przydział mieszkania komunalnego. Dzięki temu stargardzianie mają możliwość szybszego wynajmu, a także własnej aranżacji wnętrz. Dodatkowo w remoncie często biorą udział członkowie rodziny, co pozwala zmniejszyć koszty. STBS oferuje 6 takich mieszkań o różnej powierzchni – od ok. 36 m2 do nawet 87 m2. Wykaz lokali do samodzielnego remontu można znaleźć tutaj, w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17 oraz w siedzibach Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego – ul. A. Struga 29 i al. Żołnierza 11a.

(r)

fot. STBS/archiwum

Poprzedni artykułPGE Spójnia Stargard. Musieli uznać wyższość lidera
Następny artykułArtFestiwal Stargard 2021. Już można się zgłaszać


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj