OSiR otwiera basen w SP 5

0

Po blisko czterech miesiącach przerwy, w najbliższy poniedziałek (15 lutego), OSiR Stargard wznawia w reżimie sanitarnym zajęcia na pływalni w Szkole Podstawowej nr 5. Basen będzie czynny dla klientów Ośrodka w dni powszednie w godzinach popołudniowych (od godz. 18.30) oraz przez całą sobotę i niedzielę.

Podobnie jak przed lockdownem, OSiR oferuje „zwykłe” bloki basenowe oraz tzw. bloki dla aktywnych. Ośrodek zwiększył też liczbę godzin aqua aerobiku.

– Teraz poćwiczycie w poniedziałki z Wiktorią, w czwartki z Natalią, w soboty z Blanką, a w niedziele z Magdą – informuje OSiR.

Obowiązują, jak wcześniej, zapisy telefoniczne (tel. 734 458 913). Wskazany numer funkcjonuje w godzinach zajęć na basenie w SP 5 oraz dodatkowo będzie obsługiwany przez cały rozpoczynający się weekend.

Cennik zajęć na basenie pozostaje bez zmian. Ośrodek przypomina o zniżkach dla posiadaczy Stargardzkiej Karty Mieszkańca. Szczegóły tutaj: http://osir.stargard.pl/centrum-rekreacji/basen/harmonogram-i-cennik Jednocześnie informuje, iż niewykorzystane wcześniej karnety zachowują ważność.

(r), fot. – źródło: OSiR Stargard

Poprzedni artykułOd 12 lutego otwarte hotele, kina, teatry, stoki narciarskie, baseny i… kasyna
Następny artykułLokalni gastronomicy zwolnieni z opłaty za koncesję na sprzedaż alkoholu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj