Zbieramy nakrętki dla Jasia

0

Kolejne chore dziecko czeka na nasze wsparcie. Tym razem zysk ze sprzedaży plastikowych zakrętek, wrzucanych do kosza – serca przed Urzędem Miejskim, wesprze rehabilitację Jasia Sączka. Chłopiec od urodzenia potrzebuje specjalistycznej, intensywnej opieki, która jest bardzo kosztowna.

Jaś przyszedł na świat w 2017 r. Urodził się jako skrajny wcześniak – w 28. tygodniu ciąży – i ważył tylko 1100 gramów. Od pierwszych chwil życia zmagał się z trudnościami. Był podłączony do respiratora, przeszedł zakażenie paciorkowcem, zdiagnozowano u niego wodogłowie i dziecięce porażenie mózgowe. Każdego dnia chłopiec wymaga intensywnej rehabilitacji, dzięki której ma szansę na poprawę komfortu życia.

Żeby pomóc Jasiowi, wystarczy wrzucić plastikowe nakrętki do metalowego serca ustawionego tuż obok wejścia do Urzędu Miejskiego przy ul. S. Czarnieckiego 17. Do końca kwietnia zysk z ich sprzedaży trafi na konto chłopca.

Jak informuje magistrat, osoby, które później chciałyby je otrzymać i przeznaczyć zdobyte tak pieniądze na ważny cel, mogą się zgłaszać e-mailowo: [email protected] lub telefonicznie – 91 578 65 81.

(r)

fot. – UM w Stargardzie

Poprzedni artykułPGE Spójnia Stargard. Końcówki jak dreszczowiec
Następny artykułZUS przygotowuje wypłaty 13. i 14. emerytury


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj