Zaprezentuj się na ArtFestiwalu 2021. Podziel się swoim talentem

0

Jeszcze do 26 marca (piątek) można zgłaszać swój udział w tegorocznym ArtFestiwalu Stargard, który odbędzie się 22-23.05.2021 r.

Tańczysz, rzeźbisz, śpiewasz, grasz na instrumencie, malujesz, wycinasz, farbujesz, gotujesz, fotografujesz, produkujesz, wytwarzasz…Chcesz podzielić się swoim talentem z innymi? Zostań uczestnikiem 5. edycji festiwalu artystycznego w Stargardzie – zachęca SCK.

Można to zrobić, wysyłając e-mail: artfestiwal@sck.stargard.pl lub przyjść osobiście na spotkanie Biura Organizacyjnego, które odbywa się w każdą środę w godz. od 17.00 do 19.00 w Stargardzkim Centrum Kultury, sala 108.

W wydarzeniu mogą wziąć udział lokalni artyści – twórcy indywidualni, ale też grupy artystyczne, stowarzyszenia, przedstawiciele różnych placówek i instytucji oraz wszyscy kreatywni mieszkańcy Stargardu i okolic. Szczegółowe informacje i kartę zgłoszenia można znaleźć tutaj.

W zależności od sytuacji epidemicznej tegoroczna edycja ArtFestiwalu odbędzie się wirtualnie – tak, jak w 2020 r. – lub tradycyjnie, w różnych lokalizacjach w całym mieście.

Dodatkowe informacje można otrzymać także telefonicznie, dzwoniąc na: 512 281 724, 516 166 011.

(r)

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

SKOMENTUJ TEKST

Wprowadź swój komentarz!
Wpisz imię