„Seniorzy w akcji”. Konkurs dla osób 60+ i par międzypokoleniowych

0

Masz 60 lub więcej lat, mnóstwo energii i ciekawe pomysły na aktywizację seniorów? Zgłoś się do 14. edycji konkursu „Seniorzy w akcji”. Formularze można wysyłać do 22.03. (poniedziałek). Nie trzeba pisać skomplikowanych projektów – wystarczy pomysł i chęć do działania.

W konkursie mogą wziąć udział seniorzy w wieku 60+, a także pary międzypokoleniowe, czyli osoba 60+ i ktoś młodszy o minimum 25 lat. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy są tutaj. Organizatorzy zapewniają wsparcie ekspertów przy realizacji zwycięskich projektów, dotacje na projekty społeczne, a także udział w bezpłatnych warsztatach rozwijających umiejętności.

Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie tylko we współpracy z organizacją pozarządową – np. fundacją lub stowarzyszeniem, która występuje jako podmiot starający się o dotację. W naszym mieście są organizacje, które skupiają się właśnie na seniorach. W kontakcie z konkretnymi stowarzyszeniami pomaga Stargardzkie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Osoby, które chciałyby wziąć udział w konkursie „Seniorzy w akcji”, ale dotychczas nie miały do czynienia z żadną taką organizacją, mogą zadzwonić – 609 271 577 albo przyjść do Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej 17.

(r) – za: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułŚwiatowy Dzień Konsumenta. Nie daj się oszukać lub okraść
Następny artykułBłękitni Stargard. Sprawili niespodziankę w Suwałkach


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj