Kolejna policjantka złożyła ślubowanie

0

W sali odpraw stargardzkiej komendy odbyło się wczoraj uroczyste ślubowanie kolejnej policjantki, która zasiliła szeregi jednostki przy ul. Warszawskiej 29. Z uwagi na panującą pandemię uroczystość odbyła się w ścisłym reżimie sanitarnym – bez udziału gości.

Komendant powiatowy policji w Stargardzie insp. Robert Nowak podkreślił, że służba na jaką zdecydowała się funkcjonariuszka, jest trudna i odpowiedzialna. Zaznaczył również, że daje ona dużo satysfakcji oraz możliwości rozwoju zawodowego.

– Od początku 2020 roku do teraz w stargardzkiej policji służbę rozpoczęło łącznie 54 funkcjonariuszy. 48 z nich to nowi policjanci, którzy niebawem odbędą kurs podstawowy oraz służbę adaptacyjną. Po ich ukończeniu zaczną pełnić służbę w tutejszej jednostce. Pozostałych 6 mundurowych, to policjanci, którzy przeszli do nas z innych jednostek – informuje podkom. Krzysztof Wojsznarowicz z KPP w Stargardzie.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie przy ul. Warszawskiej 29.

Szczegółowe informacje na temat przyjęć do policji znajdują się poniżej: http://www.stargard.policja.gov.pl

(r)

Poprzedni artykułPGE Spójnia Stargard. Wygrali z Polpharmą, mają play-offy
Następny artykułKto jest właścicielem tej hulajnogi?


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj