Prezydent: Proponujemy szczepienia w SCK

2

Jak informuje magistrat, prezydent Rafał Zając zaproponował wojewodzie zachodniopomorskiemu, żeby jeden z Punktów Szczepień Masowych został utworzony w Stargardzkim Centrum Kultury. To komfortowe rozwiązanie dla mieszkańców zarówno naszego miasta, jak i całego powiatu. Punkt w SCK może być prowadzony przez stargardzki szpital.

Byłaby to bardzo wygodna lokalizacja dla osób udających się na szczepienie, niezależnie od wybranego środka transportu. Do Stargardu łatwo dojechać pociągiem lub autobusem. SCK położone jest w ścisłym centrum miasta, więc do budynku bez problemów dotrą także osoby z niepełnosprawnościami. Dla zmotoryzowanych jest duży parking przed placówką.

Ponadto SCK ma dużą powierzchnię, dzięki czemu jednocześnie zaszczepionych może być więcej osób. Co ważne, placówka znajduje się w pobliżu szpitala. Punkt Szczepień Masowych mógłby zostać utworzony na parterze budynku przy ul. J. Piłsudskiego 105. O wyposażenie – niezbędny sprzęt medyczny i techniczny – zadbają pracownicy SPWZOZ. Miasto ściśle współpracuje w tej kwestii z powiatem stargardzkim.

(r)

fot. SCK/archiwum 

Poprzedni artykułBajkobranie na dobranoc
Następny artykułMPGK unowocześnia tabor


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj