Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Prezydent Stargardu: Dostrzegamy Wasze oddanie

0

– Chcę Państwu: lekarzom, pielęgniarkom, położnym, ratownikom i opiekunom oraz wszystkim, którzy swoją pracą wspierają personel medyczny i pacjentów, złożyć podziękowania za to, co robicie, realizując swoją zawodową misję – mówi prezydent Rafał Zając.

– Wasza praca od zawsze była wymagająca, bo przecież do Was trafiają ludzie potrzebujący pomocy. Często pokładają w Was całą nadzieję. Jesteście dla nich ogromnym autorytetem, a każdy pacjent to osobna historia. Każdy wymaga też indywidualnego podejścia. Niejednokrotnie stajecie do walki o ludzkie życie, innym razem z zaangażowaniem pomagacie odzyskiwać zdrowie, a w końcu wspieracie także w powrocie do sprawności – kontynuuje prezydent. – Jestem pełny uznania dla Waszej wytrwałości w zawodach, które prócz ogromnej satysfakcji niosą przecież wiele trudów, wyzwań i wymagają poświęceń.

– Przedłużająca się pandemia już od kilkunastu miesięcy mocno Was obciąża. Wielokrotnie podejmujecie wręcz bohaterską walkę na pierwszej linii frontu. Chcę, żebyście byli pewni – dostrzegamy Wasze oddanie. Przyjmijcie, proszę, jak najlepsze życzenia. Przede wszystkim dopisującego zdrowia i docenienia Waszej pracy – zarówno w wymiarze społecznym, jak i finansowym. W tym dniu dziękuję Państwu w imieniu wszystkich stargardzian. Pamiętajcie, by dbać również o siebie – podkreśla Rafał Zając.

(r)

fot. pexels.com

Poprzedni artykułBezpłatne badania mammograficzne w Stargardzie
Następny artykułPohuśtać się na pomniku przyrody


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj