Od 19 kwietnia utrudnienia na odcinku drogi Stargard – Lipnik

0

Ruszyły prace przy przebudowie odcinka drogi powiatowej nr 1704 Z Stargard – Lipnik na wysokości nowo budowanego centrum handlowego. Oznacza to utrudnienia dla kierowców.

Dzisiaj ekipy wykonawcy, który zajął się przebudową układu komunikacyjnego do nowego centrum, zaczęły frezowanie nawierzchni jezdni. Z tego względu utrudniony jest ruch między Stargardem a Lipnikiem. Informując o tym, Zarząd Dróg Powiatowych prosi kierowców o szczególną ostrożność oraz przestrzeganie oznakowania tymczasowej organizacji ruchu.

ZDP zaleca również, by na czas trwania prac korzystać z obwodnicy S-10, która umożliwia płynny przejazd z pominięciem miejsca prowadzonych robót.

W pasie drogi powiatowej nieopodal Lipnika inwestor centrum handlowego wybuduje rondo. Inwestycję realizuje firma Erbud SA. Celem prac jest dogodne skomunikowanie nowo budowanego centrum z drogą powiatową nr 1704 Z na odcinku Stargard – Lipnik.

Zakończenie wszystkich robót związanych z nowym układem komunikacyjnym wyznaczono na 25 czerwca tego roku. Do tego czasu należy liczyć się z kolejnymi utrudnieniami, jakie czekają kierowców na przebudowywanym odcinku drogi.

(r)

mapka – źródło: ZDP Stargard

Poprzedni artykułKolejne testery narkotyków dla stargardzkich policjantów
Następny artykułKontrakt zawarty, dwa drzewa posadzone


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj