Bieg Forsycji – zapisy z limitem osób

0

1 maja ruszyły zapisy na Bieg Forsycji. Aktualne obostrzenia nie dają możliwości organizacji wydarzenia – jak w poprzednich latach – w Parku Chrobrego. OSiR nie chce też „bawić się” w biegi wirtualne. Dlatego jako alternatywę wybrał dopuszczalną formę aktywności na terenie obiektu sportowego na świeżym powietrzu – a więc w tym przypadku na stadionie lekkoatletycznym.

Obowiązujące do 7 maja ograniczenia zakładają jednorazowy udział 50 osób w zajęciach na obiekcie sportowym „pod chmurką”. Z tego powodu uczestnicy wystartują w trzech falach, godzina po godzinie. Do pokonania będzie dystans 5 km. Co ważne, tym razem nie będzie rywalizowania na bieżni tartanowej, tylko na innej części stadionu – trasie zielonej do biegów przełajowych.

Biegowi towarzyszyć będą dodatkowe „konkurencje”. Po ukończeniu startu, dany uczestnik weźmie udział w quizie dotyczącym Stargardu, w którym do zdobycia będą ciekawe gadżety (w tym m.in. związane z pływalnią AquaStar). Na koniec każdy weźmie udział w głosowaniu na najlepsze zdjęcie z forsycją w tle. Dopiero po ukończeniu każdego z tych etapów, uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.aktywnystargard.pl

(r)

Poprzedni artykułStargardzkie TBS drugie w Polsce
Następny artykułWieża widokowa w Cedyni odzyskała dawny blask


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj