„Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie!”. Nowy konkurs dla mieszkańców

0

 Miasto ogłosiło nowy konkurs dla wszystkich stargardzian. Tym razem szuka haseł, które promują dbanie o wspólną przestrzeń. Twórcy najlepszych dostaną upominki, a ich pomysły będą wykorzystane w ekologicznej akcji informacyjnej. Na zgłoszenia jest czas do 13.06. (niedziela).

Zasady są bardzo proste. Każdy stargardzianin – niezależnie od wieku – może wymyślić krótkie hasło promujące troskę o środowisko naturalne i dbanie o wspólną przestrzeń. Potem wystarczy wypełnić formularz i wysłać zgłoszenie e-mailem na adres: [email protected] lub dostarczyć do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. S. Czarnieckiego 17 (osobiście albo pocztą). Na kopercie trzeba jeszcze dopisać: Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie!

Autorzy najciekawszych haseł otrzymają nagrody rzeczowe. Ich pomysły zostaną też wykorzystane w miejskiej akcji informacyjnej – znajdą się m.in. na tabliczkach w różnych miejscach Stargardu.

Konkurs „Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie!” to kolejne proekologiczne działanie, które ma zachęcić mieszkańców do troski o nasze wspólne środowisko. W kwietniu Zarząd Usług Komunalnych rozpoczął #ekoStargardchallenge, do którego przyłącza się coraz więcej stargardzian. Szczegóły tutaj.

Organizatorem konkursu jest miasto, a partnerem – Zarząd Usług Komunalnych.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy – tu: https://www.stargard.pl/aktualnosci/kreatywnie-o-sprzataniu

(r)

Poprzedni artykuł100 grup przedszkolnych i szkolnych nauczy się pierwszej pomocy
Następny artykułZapoznaj się z przebiegiem obwodnicy Stargardu na DK20


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj