ArtFestiwal 2021. Weź mapę i ruszaj w miasto

0

Nareszcie na żywo! – chce się zakrzyknąć. Jednak warto było zmienić termin festiwalu. W najbliższy weekend – 12-13.06. – Stargard wypełni się sztuką. Wystawy malarstwa, fotografii, rzeźby, koncerty, pokazy fireshow – to tylko część z 70 propozycji przygotowanych przez lokalnych twórców. Żeby dotrzeć do wszystkich, warto w festiwalową trasę zabrać ze sobą mapę. Można ją znaleźć poniżej.

Już po raz piąty uzdolnieni artystycznie ludzie ze Stargardu i okolic pokażą swoją twórczość całemu miastu. Po ubiegłorocznej wirtualnej edycji, ArtFestiwal wraca m.in. na ulice, place, do parków, na Rynek Staromiejski, w okolice stargardzkich zabytków, do Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu, na parking przed SCK, szkół, Klubu Wojskowego. Mapę z lokalizacją i opisem wszystkich propozycji można znaleźć poniżej.

Każdy może wybierać spośród różnych dziedzin sztuki. Odwiedzający kolejne punkty nie tylko zobaczą gotowe prace, ale także wezmą udział w ich tworzeniu lub przyjrzą się pracy ich autorów. W całym Stargardzie rozbrzmiewać będzie muzyka różnego gatunku. Warto dobrze zaplanować dwa festiwalowe dni, żeby nie ominąć żadnej ciekawej propozycji w otwartej przestrzeni miejskiej.

Cieszmy się tym wydarzeniem, spotkajmy się ze sztuką!

(r)

Poprzedni artykułZagrożenie pożarowe w Lasach Państwowych
Następny artykułKonkurencyjni Zawodowcy z ZS nr 2 w Stargardzie już z certyfikatami


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj