Dni Stargardu 2021 na sportowo

0

OSiR zaprasza mieszkańców miasta na sportową część obchodów Dni Stargardu. W sobotę 19 czerwca nasze miasto ma tętnić sportem i aktywnością. Będzie to dzień pełen rozmaitych atrakcji, pokazów i imprez sportowo-rekreacyjnych. Ponadto, po kilku latach przerwy, sport znów wróci na ul. Szczecińską. Imprezy towarzyszące będą na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Wielkopolskiej.

Część sportowo-rekreacyjna zacznie się w południe. W planach jest m.in. turniej koszykówki 3×3 dla młodzieży i dorosłych, turniej siatkówki, pokazy fitness, treningi i pokazy sztuk walki. Ponadto będą prezentować się kluby i stowarzyszenia z naszego miasta. Nie może zabraknąć biegów. Po 12.00 rozpoczniemy biegi uliczne dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych, a wieczorem (o 21.00) – główna impreza, czyli 14. Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę. Poprzedzą go zmagania chodziarzy.

W planach jest także rekreacyjny przejazd mieszkańców w ramach akcji Aktywne Miasta oraz tradycyjna już parada z udziałem motocyklistów. Gratką mają być zawody „Ninja Star”.

OSiR zaprasza do śledzenia stron:

https://www.facebook.com/osir.stargard1

– Wydarzenie „Dni Stargardu 2021 – dzień sportowy”: https://www.facebook.com/events/2862600420655740

(r)

Poprzedni artykułSCK. Na każdej kondygnacji obrazy – najwyżej „Ostatnia Wieczerza XXI”
Następny artykułDla każdego jest miejsce na drodze


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj