Zlikwidują azbest w budynkach i nie tylko

0

– Do 25 czerwca (piątek) stargardzianie mogą starać się o dołączenie do programu, który da szanse na usunięcie azbestu z ich budynków lub wyrobów go zawierających – informuje magistrat. W ramach działań takie pokrycie zostanie zdemontowane, a niebezpieczne odpady wywiezione i unieszkodliwione. Warto się pospieszyć – w przypadku dużej liczby zgłoszeń decyduje kolejność złożonych deklaracji.

O dołączenie do programu mogą się starać osoby fizyczne, które są właścicielami budynków, ale również m.in. zarządcy Rodzinnych Ogrodów Działkowych, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe oraz fundacje. Należy pamiętać, że chętni na taką dotację już pod demontażu azbestu muszą we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć swoje obiekty i zamontować nowe pokrycie dachowe.

Deklaracja do wypełnienia jest w załączniku oraz – w wersji papierowej – w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego, ul. S. Czarnieckiego 17. Więcej informacji można znaleźć również w załączniku (Usuwanie azbestu – ogłoszenie) lub uzyskać telefonicznie – 91 578 38 44.

Załączniki tu: https://www.stargard.pl/aktualnosci/azbest-do-likwidacji

(r)

fot. bazaazbestowa.gov.pl

Poprzedni artykułSOS dla seniorów
Następny artykułPrzywrócić stare odmiany drzew owocowych


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj