Dni Stargardu 2021. Koncerty w Teatrze Letnim

0

Przed nami pierwsza koncertowa odsłona święta miasta. W tym roku – po długiej przerwie – Dni Stargardu zaczną się w czerwcu. Kolejne koncerty zaplanowano na sierpień (27-29.06.). Będzie granie i śpiewanie dla stargardzian w każdym wieku i o różnych upodobaniach muzycznych. Początek w piątek (18.06.) o g. 20:00.

Najpierw o 20:00 w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego wystąpi duet Jackpot z wokalistką o niezwykłym głosie. Mają wysublimowane brzmienie, grają kameralnie i emocjonalnie. O 21:00 na scenie pojawi się rockowy Damian Ukeje.

W sobotę (19.06.) o 20:00 posłuchamy grupy Nastroje. Zespół tworzy w nurcie dream pop – to rodzaj alternatywnego rocka. Wokalistką Nastrojów jest pochodząca ze Stargardu Aleksandra Borak. Z kolei o 21:00 rozpocznie się koncert Rosalie, której styl można określić jako alternatywne R&B, z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu.

Weekend zakończy się występem folkowego zespołu Bubliczki. To 7-osobowa grupa czerpiąca inspiracje z muzyki bałkańskiej, cygańskiej, ale też kaszubskiej i żydowskiej. Początek w niedzielę (20.06.) o 20:00. Przedsmak muzycznych umiejętności wszystkich artystów można znaleźć tutaj.

(r) – za: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułDni Stargardu 2021. Możesz oznakować rower
Następny artykułAndrzej Kowalski – malarstwo. Retrospektywa 2003 – 2021


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj