Wymyśl hasło promujące czystość w mieście

0

– Trwa konkurs na hasła, które promują dbanie o wspólną przestrzeń. Twórcy najlepszych dostaną upominki, a ich pomysły będą wykorzystane w ekologicznej akcji informacyjnej. Do zabawy mogą dołączyć wszyscy stargardzianie – przypomina magistrat. Jest na to czas do 11.07. (niedziela).

Zasady są bardzo proste. Każdy stargardzianin – niezależnie od wieku – może wymyślić hasło promujące troskę o środowisko naturalne i dbanie o wspólną przestrzeń. Wystarczy nawet kilka słów – w tym przypadku liczy się pomysłowość i naprawdę krótka forma. Można napisać coś humorystycznego, prostego i chwytliwego. Potem wystarczy wypełnić formularz (do pobrania tu: https://www.stargard.pl/aktualnosci/szanujemy—rymujemy) i wysłać zgłoszenie e-mailem na adres: [email protected] lub dostarczyć do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. S. Czarnieckiego 17 (osobiście albo pocztą). Na kopercie trzeba jeszcze dopisać „Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie!”.

Autorzy najciekawszych haseł otrzymają nagrody rzeczowe. Ich pomysły zostaną też wykorzystane w miejskiej akcji informacyjnej – znajdą się m.in. na tabliczkach różnych miejscach Stargardu.

Konkurs „Miejmy klasę, posprzątajmy po sobie!” to kolejne proekologiczne działanie, które ma zachęcić mieszkańców do troski o nasze wspólne środowisko. Cały czas można też dołączyć do #ekoStargardchallenge. Szczegóły tutaj.

Organizatorem konkursu jest miasto, a partnerem – Zarząd Usług Komunalnych.

(r)

Poprzedni artykułSzkolą się z AED
Następny artykułKonrad Majdziński zwycięzcą XIV Biegu o Błękitną Wstęgę


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj