Sportowo na Szczecińskiej i nie tylko

0

Podczas tegorocznych Dni Stargardu ulica Szczecińska zamieniła się w sobotę w centrum sportu i rekreacji, a teren szkolny przy SP nr 4 – w centrum animacji i zabaw dla dzieci.

– Cieszymy się, że pomimo upału i wieczornego meczu Polaków z Hiszpanią stargardzianie tak chętnie i licznie wyszli na ulice. Ponad 30-stopniową temperaturę dodatkowo podgrzewały liczne atrakcje. Były turnieje i rozgrywki sportowe, pokazy sztuk walki, zawody dla miłośników sportów siłowych, a także coś dla fanów biegania i jazdy na rowerze. Również osoby, które nie uprawiają sportu, nie mogły się nudzić – były strefy biznesu i relaksu, gdzie można było porozmawiać na przeróżne tematy. Stargardzian zauroczyła tegoroczna parada motocyklistów, w której udział wzięło blisko 200 fanów jednośladów – podsumowuje OSiR Stargard.

Przy SP nr 4 powstało miasteczko zabaw dla dzieci – był dmuchany zamek, atrakcje przygotowane przez Norberta Śliwę, zmagania w ramach Przedszkoliady oraz miniturniej piłkarski. W ramach akcji zorganizowanej przez stargardzkich policjantów, chętni mogli oznakować swój rower. Można też było zaszczepić się przeciwko COVID-19.

(r)

fot. Maciej Kuszela

Poprzedni artykułDroga na odcinku Dobrzany – Ognica bez przejazdu
Następny artykułMPK. Częściej i taniej autobusem nad Miedwie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj