MPK. Częściej i taniej autobusem nad Miedwie

0

Od soboty (26.06.) przejazd autobusem nad podstargardzkie jezioro będzie tańszy. Będzie też więcej kursów.

Co roku w wakacje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji obniża ceny biletów na przejazdy do Zieleniewa i Morzyczyna. Za przejazd ze Stargardu zapłacimy tylko 2,80 zł – bilet normalny lub 1,40 zł – bilet ulgowy (tak jak w strefie A).

Niedaleko plaży w Zieleniewie jest przystanek linii nr 34. Tylko w soboty i niedziele mamy do wyboru 13 kursów ze Stargardu. Trasa autobusu linii 34 rozpoczyna się w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym. Kolejne przystanki są wzdłuż ul. Szczecińskiej. Aby dotrzeć nad Miedwie, wystarczy wysiąść na przystanku Zieleniewo – plaża. Stamtąd już tylko krótki spacer dzieli nas od wakacyjnego wypoczynku.

Tańsze bilety jednorazowe to tylko jedna z opcji. W wakacje warto też skorzystać z biletów miesięcznych w korzystnych cenach. Posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca już za 44 zł (bilet normalny) lub 22 zł (bilet ulgowy) mogą jeździć bez ograniczeń.

Także od soboty (26.06.) zmienia się rozkład jazdy autobusów. Do końca sierpnia wykonywane będą kursy oznaczone literą W. Aktualny rozkład można znaleźć tutaj.

(r)

grafika: MPK

Poprzedni artykułSportowo na Szczecińskiej i nie tylko
Następny artykułPoznajmy znamiona, chrońmy skórę przed czerniakiem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj